De mini-toernooien gaan weer verder. Komende zaterdag is Aspasia aan de beurt,
Hierbij de tijden voor het mini-toernooi bij:
- Niveau 2/3: 9.00-10.45 uur
- Niveau 4: 10.45-12.15 uur
- Niveau 5/6: 12.30-15.00 uur
Het adres:
Vrijetijdscentrum De Ridderhof
Arie Hogenespad 1
2396 WJ Koudekerk aan den Rijn
Nog een verzoek aan alle teams en coaches van de organisatie.
Doordat de zaal niet zo groot is en hierdoor het middenstuk ook dus niet, mag er alleen ingespeeld worden voor de start van het toernooi.
Tijdens het toernooi willen wij geen ballen in het middenstuk hebben, want deze zullen anders veel te veel hinder geven bij de wedstrijden die op dat moment bezig zijn.

Van 21 t/m 24 mei 2020 organiseren wij weer een onvergetelijk kamp. Is uw kind al aangemeld of twijfelt u of uw kind nog? Wij geven u graag wat meer informatie over wat het jeugdkamp nu precies inhoudt.
Hoe?
Wij organiseren daarom een Speeddate-avond met de kampleiding, zodat u al uw vragen kunt stellen of bijzonderheden met ons kunt delen. Daarnaast hebben wij een heleboel nieuwe kampleiding toegevoegd aan ons team die wij graag aan u voorstellen.
Wanneer?
Op woensdag 11 maart 2020 bent u tussen 17:30 uur en 18:30 uur van harte welkom om bij ons langs te komen in de kantine van De Does. Uw kind mag natuurlijk ook gezellig mee om alvast kennis te maken met de kampleiding of vragen te stellen.
Meer informatie over het kamp en de kampleiding
Heeft u al eerder vragen of wilt u zich aanmelden voor de avond, stuur dan een mailtje naar de kampleiding.
Namens de hele vereniging nodigt het bestuur alle vrijwilligers uit voor de Leython DC vrijwilligersborrel op zaterdag 14 maart, om 15:30 in De Bloemerd. Doe jij dus iets extra’s voor de vereniging (naast het fluiten en tellen), kom dan langs voor een hapje en een drankje, en steun tegelijkertijd onze eigen Dames 1.
Vul uiterlijk vandaag de Enquête 2020 in!

Op zaterdag 28 maart om 15.30 uur speelt ons eigen Leython Dames 1 in Sporthal de Bloemerd een thuiswedstrijd tegen Taurus Dames 1.
Op deze middag gaan we onder begeleiding van Dames 2 met zoveel mogelijk mini’s, spike’s en ouders bij de wedstrijd kijken en onze dames aanmoedigen.
Je kunt dan de kunst afkijken van de beste speelsters van onze vereniging, van alles leren over het verloop van een competitiewedstrijd op hoog niveau, spelletjes doen en leuke prijzen winnen met het mooiste spandoek en onze volleybalquiz. Je krijgt ook de kans om vragen te stellen aan de trainer en de speelsters, met hun op de foto te gaan en meer…
We verzamelen tussen 14.45 en 14.55 in Sporthal De Bloemerd.
Meer informatie over hoe je prijzen kunt winnen volgt binnenkort, dus houd je mail goed in de gaten, zet de datum alvast in je agenda en zorg dat je erbij bent!!
Zin in een gezellig avondje met volleybal-maatjes?? Op 28 maart om 20.00 u in Café de Keyzer organiseert Leython DC Mix6 een ongeëvenaarde Pubquiz. Je kan je nu al aanmelden via e-mail met een team van ongeveer 4 personen, maar individueel kan ook en natuurlijk: introducees zijn ook van harte welkom.
Entree is 1,50 per persoon. Consumpties zijn voor eigen rekening.
