Concept teamindeling dames- en herenteams 2022/2023

Ook dit jaar is het de TC gelukt om een concept teamindeling te maken voor alle dames- en herenteams. Het gaat om een voorlopige indeling, dus de kans bestaat dat er gedurende de zomer nog wijzigingen in de teamindeling zullen zijn. De betrokken spelers/speelsters worden daar in dat geval uiteraard van op de hoogte gehouden door de TC.

Lidmaatschap

Aan nieuwe leden in deze indeling het verzoek om je z.s.m. aan te melden, als dat nog niet gebeurd is.

Als je overweegt te stoppen met volleyballen, lees dan hier alles wat je moet weten. Indien nodig moet je vóór 1 juli je lidmaatschap wijzigen, om problemen te voorkomen.

Voor vragen over de indeling kun je terecht bij de Technische Commissie.

Teamindeling

Dames 1 – 2e divisie

Trainer(s): Dirk Jan en Stan

  1. Dana
  2. Chiara
  3. Emy
  4. Jules
  5. Elise
  6. Tara
  7. Evi
  8. Claudia
  9. Anne v G
  10. Floor
  11. Fleur

Dames 2 – Promotie klasse

Trainer(s): Stan

  1. Wendy
  2. Stéphanie
  3. Anaelle
  4. Bianca
  5. Lisette
  6. Joan
  7. Tessa
  8. Marjolein
  9. Marlot
  10. Eleni
  11. Tess
  12. Leila

Dames 3 – Promotie klasse

Trainer(s): Ewout

  1. Philine
  2. Lieke
  3. Tessie
  4. Eveline de J
  5. Laura K
  6. Nienke
  7. Eveline de Z
  8. Loes
  9. Sophie
  10. Ilaria
  11. Lideweij
  12. Leanne

Dames 4 – 1e klasse

Trainer(s): Bas

  1. Faïza
  2. Lotte
  3. Irma
  4. Guusje
  5. Laura v V
  6. Camille
  7. Anne N
  8. Emma
  9. Laura H
  10. Afke
  11. Mariska

Dames 5 – 2e klasse

Trainer(s): Frans + n.n.b.

  1. Robin
  2. Isabel
  3. Manilyn
  4. Emése
  5. Jet
  6. Alma
  7. Maria
  8. Elsje
  9. Margriet
  10. Tessa v G

Meetrainers: Marlieke, Tereza

Dames 6 – 3e klasse

Trainer(s): Emy

  1. Anne V
  2. Jonna
  3. Marleen G
  4. Ilse
  5. Bernice
  6. Maryse
  7. Sophie K
  8. Mirjam
  9. Paula
  10. Jessy
  11. Daphne

Dames 7 (Quintus) – 4e klasse

Trainer(s): Daphne

  1. Renske
  2. Sharon
  3. Tess U
  4. Franka
  5. Maaike

Trainende dames

Trainer(s): n.n.b.

  1. Renee
  2. Anike
  3. Anne C
  4. Mariska
  5. Marleen
  6. Iris
  7. Charlotte
  8. Michelle
  9. Maria
  10. Erzy
  11. Lisanne
  12. Marije

Heren 1 – 3e divisie

Trainer(s): Willem

  1. Mels
  2. Sander
  3. Bart
  4. Marc
  5. Sven
  6. Casper
  7. Niels B.
  8. Niels v.S.
  9. Gijs
  10. Boudewijn
  11. Wijnand
  12. Michiel

Meetrainers: Bas L, Janusz

Heren 2 – Promotie klasse

Trainer(s): Camille

  1. Maurice G
  2. Erwin V
  3. Erwin de J
  4. Marco
  5. Wouter
  6. Timon
  7. Bas V
  8. Chris
  9. Christian
  10. Eric
  11. Remco

Heren 3 – 1e klasse

Trainer(s): n.t.b.

  1. Indra
  2. Riso
  3. Sietse
  4. Maurice B
  5. Jonathan
  6. Rogier
  7. Lars
  8. Pjotr

Heren 4 – 2e klasse

Trainer(s): n.t.b.

  1. Marcel
  2. Ewout
  3. Peter
  4. Patrick
  5. Fenno
  6. Michiel
  7. Hessel
  8. Matty
  9. Rolf

Meetrainers: Ben, Merijn, Tim

Heren 5 – 3e klasse

Trainer(s): n.t.b.

  1. Johan
  2. Leddy
  3. Walter
  4. Roelof
  5. Tom
  6. Cedrique
  7. Teo
  8. Ruben

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.