http://www.gvv-aspasia.nl/volleybal/funkybeach
Toernooi: De start van de zomervakantie!
Tijd: Inloop vanaf 11.45 uur en start om 12.00 uur.
Voor wie? Voor jeugd, senioren en iedereen die de start van de vakantie wil vieren.
Extra: Vrienden, ouders en collega’s zijn deze keer van harte welkom om de zomer mee te komen vieren. Introducees betalen 5 euro voor een dagje beachvolleybal.
Inschrijven: Doe je via deze link.
Toernooi: Niet op vakantie en zin om het weekend lekker in te luiden? Dan is de Mega Mix and Match vrijdagavond een uitstekende manier om dit te doen.
Tijd: Verzamelen vanaf 19.30 uur.
Voor wie? Iedereen die zich niet op een camping, hotel of bungalowpark buiten Leiderdorp bevindt.
Extra: De Beachbar is ook deze avond van de partij!
Inschrijven: De link om in te schrijven volgt t.z.t.
Toernooi: Denk aan Hawaï blousjes, rode speedo’s, grote zonnebrillen, fluoriserende bikini’s, de Borat mankini, gouden hemdjes, sombrero’s. En als accessoire is de Supersoaker onmisbaar.
Tijd: Inloop vanaf 11.45 uur en start om 12.00 uur.
Voor wie: Jeugd en senioren (inclusief foute strandkleding)
Extra: De Beachbar voorziet in verkoeling tijdens dit toernooi.
Inschrijven: De link om in te schrijven volgt t.z.t.
Toernooi: Het afsluitende toernooi van de zomer 2017
Tijd: Inloop vanaf 11.45 uur en start om 12.00 uur
Voor wie: Alle jeugd en senioren van Leython Beach om nog 1x met en tegen elkaar te beachen deze zomer.
Extra: Ook onze buren van Velocitas hebben een groot toernooi, dus de sfeer zal extra gezellig zijn.
Inschrijven: De link om in te schrijven volgt t.z.t.
Niet onbelangrijk!!!!! Op woensdag 6 september om 17.45 uur geeft Corinne van der Salm voor alle ouders van de mini’s een informatiebijeenkomst: het doel is om de andere ouders/verzorgers van het team te leren kennen, een Whatsapp-groep aan te maken voor de onderlinge teamcommunicatie en afspraken te maken voor het komende seizoen. Ouders/verzorgers kunnen ook vragen stellen.

Voor jongens en meisjes van 7 tot en met 11 jaar geeft Leython DC in het seizoen 2017-18 weer volleybalcursussen. Deze zogenoemde Spikecursussen bestaan uit 10 trainingen en wordt gegeven op woensdagmiddag van 16.45 tot 18.00 uur in sporthal De Does in Leiderdorp. De cursussen staan onder deskundige leiding van trainers van Leython DC en wordt afgerond met een vaardigheidstest en een volleybaldiploma . De kosten bedragen €45,- per kind.
1e spikecursus:
-Start op woensdag 13 september 2017
-Afsluiting (met inbegrip van een week herfstvakantie) op woensdag 22 november 2017
2e spikecursus:
-Start op woensdag 17 januari 2018
-Afsluiting (met inbegrip van een week voorjaarsvakantie) op woensdag 28 maart 2018
Volleyshoppen: nieuw tenue en15% korting op schoenen
Nieuws over Kleding
Schoenenpasavond op 8 september
Help jij Leython aan nieuwe sponsors?
Leython DC Dames 1 verwelkomt AutoXL én Volleybaldirect.nl als sponsors!
Fotoshoot Dames 2 bij sponsor Van Rhijn Bouw
!!Laatste mogelijkheid wedstrijdshirt bestellen!!
Schoenenpasavond: 16 september in De Bloemerd
Nieuwe wedstrijdshirts en restitutieregeling
Stem vóór 1 april op jouw favoriete shirtontwerp
Schoenenpasavond op 9 mei
Op dinsdag 19 september is er een aanvoerdersbijeenkomst. Alle aanvoerders van Heren 1/tm 5 en van Dames 1 t/m 7 worden daar verwacht. Kan de aanvoerder niet, stuur dan a.u.b. een vervanger!
Locatie n.t.b.
In deze ALV staat o.a. op de agenda:
- Financieel verslag van seizoen 2016-2017
- Nieuwe bestuursleden:







